fbpx

Зимовий відпочинок в Карпатах

відпочинок в Карпатах взимку ціни

Зимовий відпочинок в Україні асоціюється з Карпатами. Цей край багатий на цікаві місця, але найголовніше за чим сюди їдуть – гірськолижні курорти. Буковель, Драгобрат, Славське, Пилипець – всі ці місця чекають туристів і готові надати хороший сервіс.

Туристична інфраструктура в Карпатах з’явилася не так давно – на початку 2000-х. До цього сюди приїздили, в основному, тільки жителі Західної України. Попит спровокував сплеск будівництва підйомників, готелів і кафе. Тепер на зимовий відпочинок у Карпатах з’їжджаються з усієї країни. Туристів приваблюють відносно низькі ціни, хороший сервіс, безліч варіантів для розваг. До того ж, добиратися сюди дуже зручно – в західному напрямку щодня курсують потяги й автобуси. Також останнім часом стало популярним відзначати новорічні свята в Карпатах.

Чим зайнятися на відпочинку взимку в Карпатах

зимовий відпочинок в Карпатах

Як ми вже відзначили, найголовніше заняття в горах – лижі. Сюди ж можна віднести катання на сноуборді. Новачкам гірськолижного спорту більше підійде Славське, екстремалам – Драгобрат. Однаково комфортно туристи будуть відчувати себе в Буковелі – тут 62 траси найрізноманітніших рівнів складності.

Не уявляєте зимового відпочинку в Карпатах без екстриму? Любителям полоскотати нерви на курортах доступні такі види розваг як зорбінг, фрірайд, катання на квадроциклах та снігоходах.

Неймовірні відчуття подарують термальні басейни в Берегово та Косино, а також купання в чанах, які є в Татарові, Ворохті та Яремче.

Якщо ви збираєтеся до Карпат на відпочинок взимку на тиждень, можна виділити пару днів на екскурсії. А тут є на що подивитися: фортеця Тустань, скелі Довбуша, водоспад Шипіт, озеро Синевир. Звичайно, для екскурсій краще обрати літо, але якщо вже випала така можливість – не полінуйтеся відвідати ці мальовничі місця.

Також зимою на відпочинку в Карпатах можна зайнятися риболовлею – тут останнім часом розвивають рибне господарство. Вам не варто турбуватися про снасті – за помірну плату вам нададуть все, що необхідно.

Ціни на відпочинок у Карпатах взимку

відпочинок в Карпатах зима

Що стосується вартості, то тут все залежить від місця, куди ви збираєтеся та періоду поїздки. Найбільш дорогі ціни в Карпатах зиомою в святкові дати – з кінця грудня до середини січня. Чим ближче до витягів, тим вища ціна на проживання, харчування та розваги. Якщо ви шукаєте варіанти відпочинку дешевше, вибирайте Татарів, Яблуницю, Яремче, Ворохту, Волосянку. Найбільш дорогі ціни на зимовий відпочинок – в Буковелі та Драгобраті.

error: Content is protected !!