fbpx

Літній відпочинок в Буковелі

Літній відпочинок в Буковелі

Курорт Буковель спочатку планувався як місце для зимового відпочинку. Але в останні роки інтерес до Карпат зріс і сюди прагнуть цілий рік. У зв’язку з попитом, на курорті стали створювати туристичні об’єкти для літніх розваг. На відпочинок до Буковелю літом приїздять заради неймовірної природи, кристального повітря й можливості отримати нові враження.

Відпочинок в Буковелі влітку – активна відпустка

Якщо ви думаєте, що Карпати – це тільки катання на лижах, ми розвіємо цей міф. Чого варті тільки навколишні краєвиди! Піднявшись нагору на оглядовому підйомнику, ви побачите величні гори, які магічно ховаються в туманному серпанку.

Кінні прогулянки

Відпочинок у Буковелі не може обійтися без прогулянок на конях, якщо ви приїхали сюда влітку. Ці доброзичливі тварини покатають вас по лісових і гірських стежках.

відпочинок в Буковелі літом

Озеро Молодості

Отримавши естетичну насолоду від природи, можна відправитися на озеро Молодості – найбільше штучне озеро в Україні. Розташуйтеся на лежаку під парасолькою з прохолодним коктейлем і приймайте сонячні ванни. До речі, для діток тут є невеликий басейн.

Водні лижі

Озеро настільки велике, що тут є місце й для водних розваг. До таких належать водні лижі – вас покатають з вітерцем по водній гладі на катері, а ви будете намагатися тримати рівновагу.

Буковель літом ціни

Sup Puddling

Відносно новий вид спорту, що полягає у веслуванні на дошці. При заняттях Sup Paddling опрацьовуються всі групи м’язів.

Voda Day&Night Club

Якщо ви приїхали у Буковель літом, відпочинок без клубу Voda Day & Night Club просто неможливо уявити. Тут проходять запальні вечірки, виступи популярних зірок шоу-бізнесу, дискотеки. І все це в форматі SPA-комплексу – тут є басейни, джакузі, масажний кабінет та ін.

Буковель відпочинок літом

Екстрім-парк

Мотузковий екстрим-парк – відмінна можливість випробувати себе на міцність. Ви будете перебувати на висоті 1,5-6 метрів і лазити по канатах, гойдалках і містках.

Це далеко не всі варіанти для відпочинку в Буковелі влітку. Але те, що кожен турист знайде для себе заняття до вподоби – даємо 100% -у гарантію!

Що стосується цін на відпочинок в Буковелі влітку, то вони, звичайно, нижче, ніж взимку. Тому якщо ви не любите холод, але обожнюєте Карпати – приїздіть сюди літом і насолодіться сповна тим, що пропонує курорт.

відпочинок в Буковелі літом ціни

error: Content is protected !!