fbpx

Відпочинок в Карпатах

відпочити в Карпатах

Відпочинок в горах Карпати завжди асоціюється у туристів з незабутніми враженнями та яскравими спогадами. Це завжди більше, ніж просто кілька днів, проведених серед дивовижних гірських пейзажів. Це дивовижне відчуття гармонії, заряд енергії та навіть трошки пригода. І у кожного вона може бути особливою, адже цей край настільки різноманітний, що підходить для відпочинку кожному туристу.

Карпати – відпочинок для душі

Карпати відпочинок

Якщо вбити в будь-який пошуковик запит «Карпати відпочинок», з’являться різні пропозиції – на літо, зиму, і навіть осінь та весну. Все залежить від того, що є метою поїздки. Оздоровлення чи катання на лижах в Буковелі? Або відвідування стародавніх замків і купання в найбільшому штучному озері України? Але ж є ще безліч цікавих екскурсій, відмінні санаторії з мінеральними джерелами й унікальна галявина нарцисів.

Відпочинок в Карпатах завжди виходить дуже насиченим. Ще десятиліття тому туристи тільки задовольнялися височенними гірськими вершинами, буйними лісами і неповторними полонинами, а сьогодні до їхніх послуг ще й маса сучасних розваг. Взимку – катання на лижах і собачих упряжках, влітку – сплав по Черемошу та Пруту, навесні – милування едельвейсами, а восени – збирання грибів.

І цілий рік – дивовижні екскурсії до таємничих печер і водоспадів, ловля форелі та катання на квадроциклах. Адже «відпочити в Карпатах» – значить отримати задоволення по повній програмі. І вдосталь надихатися найчистішим повітрям–його тут «забезпечують» не тільки гори та хвойні ліси, а й повна відсутність промислових підприємств на десятки кілометрів навколо.

відпочинок в Карпатах

Ціни на відпочинок в Карпатах

Що ще завжди радує туристів, так це вартість відпочинку в Карпатах. Вона в кілька разів нижче в порівнянні з аналогічними європейськими курортами. При цьому сьогоднішній сервіс вже майже не поступається закордонному. А місцева гостинність з європейською навіть не порівнюються – гуцульські звичаї завжди припадають туристам до душі. Не кажучи вже про тутешню смакоту – місцеві жителі із задоволенням пригощають гостей баношем, українським борщем, гуляшем і медовухою.

Ціни відпочинку в Карпатах зазвичай залежать від сезону, хоча на більшості курортів він вже давно не ділиться на «високий» і «низький». Потік туристів зростає щороку. Тому, цікавлячись заздалегідь цінами, стає зрозуміло, що з вибором готелю затягувати не варто, попит досить великий. Хоча й пропозицій в останні роки стає все більше – відкриваються нові готелі, гостьові будинки, шале і колоритні садиби. Причому можна обрати як фешенебельний варіант, так і цілком бюджетний.

Сьогодні Карпати – це не просто дивовижне місце для відпочинку, це цілий туристичний бренд, і мода на нього буде тільки зростати. Адже з кожним роком тут з’являються нові курорти, а пропоновані для туристів розваги навіть випереджають їх запити. Тому якщо хочеться відмінно провести відпустку або вихідні дні, та при цьому ще й поправити здоров’я, то напрямок напрошується само собою – це буде відпочинок в Карпатах в Україні.

error: Content is protected !!