fbpx

Відпочинок в Карпатах з дітьми

відпочинок з дітьми в Карпатах

Відпустка всією родиною – це завжди весело, та якщо ви шукаєте, де відпочити найближчим часом, їдьте до Карпат. Цей край вабить своєю величною красою та історією, тому тут буде цікаво всім – і батькам, і дітям. Сімейний відпочинок в Карпатах запам’ятається безтурботністю, місцевим колоритом, смачною кухнею і морем розваг.

Курортний потенціал Західної України розвивається з кожним роком – з’являються готелі сімейного типу, готельєри облаштовують дитячі майданчики, в ресторанах і кафе розробляють спеціальне меню. Збираючись на відпочинок з дітьми в Карпати, батьки враховують усі дрібниці – адже комфорт є важливою складовою якісного відпустки, тим більше, коли мова стосується малюків.

Відпочинок в Карпатах з дітьми взимку

родинний відпочинок в Карпатах
Якщо ваші канікули випали на зимовий період, ви можете навчити дитину кататися на гірських лижах. У Буковелі, Славському та Пилипці працюють інструктори, які за пару днів навчать основам. Приїхавши на зимовий відпочинок в Карпати з дітьми, можна покататися в упряжці з собачками хаскі, випробувати сноутюбінг (катання на надувній камері), відвідати каток. На ГК Буковель в зимовий період для дітей працює денний табір, де з дітьми займаються зимовими видами спорту в ігровій формі.

Літній відпочинок сім’єю в Карпатах

дитячій відпочинок в Карпатах
У теплу пору року відпочинок з дітьми в Карпатах запам’ятається не менше. Влітку в Карпатах можна поїздити з екскурсіями, відвідати міні-зоопарк в Яремче, покататися верхи на конях, полазити на скеледромі або у мотузковому парку в Буковелі. Деякі готелі мають на своїй території відкритий басейн. З дітьми старшого віку можна відправитися в похід – у Карпатах безліч маршрутів різної складності.

Дитячий відпочинок в Карпатах

Якщо у вас не виходить поїхати всією родиною, але ви бажаєте, щоб ваша дитина повноцінно відпочила – в Карпатах є понад 10 таборів. Свіже повітря, навчання туристичним навичкам, дружні знайомства – такий відпочинок малюк запам’ятає надовго.

відпочинок родиною в Карпатах
Відпочинок з дитиною в готелі «Лапландія» в Карпатах

Якщо плануєте вирушити до Буковелю сім’єю, бронюйте котедж в нашому готельному комплексі «Лапландія». У наших будиночках є окремі спальні, обладнана кухня, вітальня з каміном, озеленений двір з альтанками. Ми завжди раді бачити у себе в гостях сім’ї з дітьми та намагаємося створити всі умови для комфортного проживання!

error: Content is protected !!