fbpx

Відпочинок в Буковелі

Буковель – не просто відмінний український гірськолижний курорт, в останні роки – це дуже модне місце та навіть цілий бренд.

До Буковелю на відпочинок приїздять у будь-який сезон, й потік туристів постійно зростає. В останні пару років (сезон 2015-2016) тут щодня відпочиває близько 10 тисяч людей. Фахівці впевнені, що ця цифра буде тільки збільшуватися. Чим пояснюється такий бум?

Тільки цифри

Буковель, розташований на Івано-Франківщині, став курортом відносно недавно – в 2001 році. І спочатку позиціонував себе виключно в якості зимового. На відпочинок до Буковеля приїжджали, здебільшого, любителі гірських лиж. У перший рік їх було близько 100 тисяч за сезон. Сьогодні кількість щодня відпочиваючих тут туристів збільшилася в рази.

Відпочинок у Карпатах в Буковелі став користуватися популярністю у відпочиваючих за красиву, місцями ще не займану природу, унікальний клімат Карпат і за чудові гірські пейзажі. Але якщо раніше на курорті було тільки 35 готелів та 44 санаторіїв, то сьогодні кількість об’єктів для проживання близько 300. Число готелів збільшується пропорційно попиту, інвестори переконані, що така тенденція продовжиться й надалі.

Один із секретів успіху курорту – добре розвинена інфраструктура. Курорт може похвалитися хорошими дорогами, зручними маршрутами і транспортним сполученням. Тут багато розваг, магазинів, ресторанів і колоритних гуцульських колиб. І при цьому, ціни на відпочинок в Буковелі істотно нижче в порівнянні з сусідніми європейськими подібними курортами.

3
Котеджі
7
років ми приймаємо у себя гостей
150
Метрів відстань до витягів
1321
задоволених клієнтів

Наші партнери

error: Content is protected !!