(095)005-84-45

Буковель – готелі і відпочинок з європейським сервісом

  -20% при  бронюванні 7-ми діб і більше

Котедж Deluxe пакет

(з 23.12.14- 29.12.14)- знижка 30%

                                                                                                Детальніше про ціни

Влаштувати на курорті Буковель відпочинок для цілої сім’ї чи великої компанії – це вже переросло в традицію. Засніжені вершини, різноманіття розваг та захоплюючі краєвиди – ось що притягує тисячі відвідувачів щорічно.

Міні-готель сімейного типу «Лапландія» затишно розташовано у самому серці знаменитого гірськолижного курорту Буковель. Лише 50 метрів відділяють вас від підйомника R1 і в 20 м від навчального підйомника. Тож, розглядаючи які готелі Буковель пропонує, зверніть увагу на один із наших трьох комфортабельних котеджів. 2 чотирьохкімнатних Deluxe, де буде затишно компанії до 10-ти людей, та 5-кімнатний Villa, куди можуть заселитись 12 персон, радісно вітатимуть шановних гостей.

Яка основна відмінність готелю «Лапландія», що вигідно виділяє його на фоні інших?

jjjj

Попри всі свої переваги, вибір місць для проживання Буковель пропонує не надто різноманітний. Тож, для тих, хто цінує сімейний затишок та вільний розклад часу готелі Буковеля видадуться не надто зручними.

Готель «Лапландія» дбає про те, щоб Ваш відпочинок в Буковелі був якомога комфортнішим. Ми пропонуємо нашим гостям затишні котеджі, можливість власноручного приготування їжі та домашній затишок. Саме цього хочеться після насиченого дня, сповненого враженнями від різноманіття розваг. Саме це потрібно в горах, адже відпочинок Буковель пропонує цікавий та активний. Тож, коли Ви приїхали відпочивати в Буковель житло не повинно стати для Вас проблемою. Адже це – гірськолижний курорт.

Обираючи де в Буковель проживання своє організувати, не витрачайте часу на роздуми. Одразу замовляйте котеджі готелю «Лапландія»! Ціни Вас приємно здивують, і Ви відчуєте себе справжнім щасливчиком, коли натрапите на одну із постійних акцій на проживання, які наш готель проводить регулярно.

Вам завжди раді у найзатишнішому готелі Буковеля – «Лапландії»!

Забронювати котедж для відпочинку на гірськолижному курорті Ви можете за телефоном: +38 (095) 005-84-45